Březiny - Hostovice

18.05.2018 10:15

SK Hostovice
· 12 květen v 17:44 ·

SK Březiny - SK Hostovice 4:3 (2:0)

Do Březin jsme odjeli pouze v 11ti lidech, jediným náhradníkem se stal trenér Deutsch.
Začátek utkání byl pro náš již tradičně hororový. Po dvaceti minutách byl stav zápasu 2:0 a naše hra nebyla ničím nebezpečná.
Druhý poločas se s tím prvním nedal vůbec srovnat. Domácí celek jsme zavřeli na vlastní půlce a naše aktivita přinesla ovoce. Během čtyř minut se nám podařilo srovnat, když se nejdřív trefil Tipan a po něm proměnil pokutový kop Kře...sánek. Byli jsme na koni, srazila nás ale bohužel individuální chyba gólmana a domácí se velmi lacino dostali opět do vedení. Našli jsme poslední zbytky sil a hnali se za vyrovnáním. To se opět dařilo, když po standartní situaci dotlačil míč do sítě Černohorský.
Když už to vypadalo, že zápas rozhodnou penalty, přišla brejková situace domácích. Pokus o vystavení útočníka do ofsajdu byl marný, jelikož na vlastním vápně již delší dobu ležel jeden z hostovických fyzicky na dně a nikdo o něm nevěděl. Jednoduchá záležitost pro útočníka domácích, který v 94. minutě rozhodl.
Zápas rozhodla fyzická připravenost a především téměř nulová možnost střídání, když se na hřiště nakonec vážně dostal trenér Deutsch. Hostovickým borcům dnes patří poděkování a pochvala za předvedenou hru ve druhé půli a odevzdání úplného maxima.

Sestava:
Koželuh - Černohorský, Lank, Křesánek, Bude, Tipan, Langer (C), Novák, Veselý, Máček, Štorc. Náhradník: Deutsch.