Chederov - Hostovice

22.09.2017 07:32

V CHUDEROVĚ SE POŘÁDALY GÓLOVÉ HODY

Ve druhém souboji ústeckých celků padlo ještě o čtyři branky víc. I zde vedli hosté, také v Chuderově přišel ještě do přestávky obrat. Hned po půli dostali domácí výhodu penalty, jíž proměnili, následně zvýšili na 4:1, a tuto ztrátu už Hostovičtí nestáhli.

"V poločase jsme si po gólu do šatny řekli, jak chceme hrát, místo toho ale uděláme penaltový faul a darujeme domácím třetí gól," litovali Roman Löffler, vedoucí mužstva Hostovic. "Výsledek 6:3 je pro nás krutý, ale domácí asi vyhráli zaslouženě. Dokáží trestat chyby a proměňují nabízené šance, v tom jsou strašně silní," dodává.

"Po vedoucí brance soupeře jsme dokázali srovnat, poté jsme využili i další šance. Škoda zbytečných chyb a dvou inkasovaných branek ve druhé chvíli," hodnotil naopak domácí trenér Tikovský.

"Chtěli jsme Hostovicím vrátit porážku z jejich hřiště, ale nahecovaní jsme na každý zápas proti nim. To v tomto souboji ani jinak nejde," dodal Tikovský. "V Chuderově je to vždycky těžké a vyhecované, ale rozhodně to není nic brutálního. Hráči vědí, o co v tomto zápase jde a vždy jsou namotivovaní, věřím, že jim to doma vrátíme," souhlasil Löffler.

1. B třída, 4. kolo:
Chuderov - Hostovice 6:3 (2:1)
Branky: 43., 52., 77. Řezníček D., 25. Řezníček T., 47. Vosyka (pen), 90. Rohlík J. - 16. Veselý, 61. Štolba, 78. Tipan
Rozhodčí: Gaube. ŽK: 2:1. Diváci: 70.
Chuderov: Bakiu - Dvořák, Rohlík M., Protschke, Moučka - Rohlík J., Soukup, Zvonek, Řezníček T. (79. Kuna) - Řezníček D. (84. Elmerich J.), Vosyka
Hostovice: Sláma - Sibal (22. Kodat), Mecl, Bude, Černohorský A. - Langer, Štolba, Tipan, Křesánek - Lank, Veselý
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal_region/chabarovice-poprve-vyhraly-slavi-i-chuderov-20170921.html