Dva hráči Hostovic v sestavě 21. kola!

17.05.2016 18:45

V sestavě 21. kola I.A třídy na stránkách www.fotbalunas.cz mají SK Hostovice hned 2 zástupce - Jana Koželuha a Martina Gajdoše. Hlasováním jim můžete pomoci k výhře ankety Hráč 21. kola I. A třídy, viz. přiložený odkaz. 

 

SESTAVA KOLA: 21. kolo ve fotbalové I.A třídě je minulostí. Kdo všechno se ve skupině A dostal mezi nejlepších 11 hráčů? Hlasujte pro svého favorita již nyní až do středečního poledne!
Do branky se dostal hostovický Jan Koželuh. Ten sice dostal tři branky, ale jinak vychytal několik rumburských šancí. V obraně najdeme tyto fotbalisty. Prvním je Jan Horáček z Junioru Děčín, který si proti České Kamenici připsal dvě brankové asistence. Jiří Kořínek (Jílové) přispěl dobrým výkonem k výhře 5:1 ve Šluknově. Petr Chvála dal pro změnu čtvrtou branku Pokratic v Mojžíři. A čtvrtým do party je rumburský Antonín Zima. Záloha má tři členy. Aleš Čermák (Jílové) ve Šluknově vymyslel hned dva góly pro Horynu a Justa. Tomáš Písař řádil v Mojžíři. Dal dvě branky, hlavně ta na 3:0 byla výstavní. Mladý Milan Svátek (Křešice) sice odehrál jen druhý poločas. Ale právě on svou aktivitou rozhýbal hru Křešic. A dalšího střídajícího hráče najdeme v útoku. Matěj Čapek přišel na hřiště ve druhé půli a podepsal pod obě branky Velkého Března. Jiří Lepič nasázel Velkému Šenovu hattrick, navíc měl prsty i ve čtvrtém gólu Křešic. Hostovický Martin Gajdoš dal dvě branky a přispěl k remíze Hostovic 3:3

Zdroj: www.fotbalunas.cz

 

Zpět