Hostovice - Chlumec

23.09.2019 08:44

PO TŘECH PROHRÁCH DNES ZA 3 BODY!

V rámci dalšího kola 1.B třídy jsme na domácím hřišti přivítali TJ Chlumec. Naši hráči měli co napravovat po minulém výprasku v Krešicích. Začátek utkání byl na výbornou. V 5.minutě se poprvé trefil do chlumecké sítě Černohorský, čímž odstartoval poločas snů. Hned minutu po první brance přidal druhou branku z pokutového kopu Doubek. Třetí gól přidal ve 29.minutě opět Doubek, který zakončoval po perfektním přiklepnutí od Lanka. Druhý gól v zápase přidal i Černohorský, který se ve 34.minutě trefil po rohovém kopu.
Druhý poločas začal očekávaným náporem hostů, kteří nechtěli dopustit další góly ve své síti. Ve 48.minutě snižoval na 4:1 Sak. Nicméně další slovo jsme si vzali my. V 72.minutě zvyšoval na 5:1 Štolba. V závěru utkání završil Černohorský hattrick - bohužel svůj třetí gól nasměroval do naší branky - 5:2. Na konečných 6:2 zvyšoval v 88.minutě Tipan. Závěr utkání byl ještě vyhrocený, když červenou kartu dostal domácí Petr Lank a hostující Sak. V dalším kole naši hráči zajíždí na půdu Unionu Děčín