Hostovice - Chlumec

11.05.2018 07:51

CHLUMEC KLESÁ TABULKOU

Hostovice přivítaly v domácím prostředí trápící se Chlumec, který bez řady zraněných klesá tabulkou. Už předzápasové lepení sestavy dělalo hostům obrovské potíže, do hry musel i trenér Škvor. Za stavu 4:0 pro domácí ho v poločase vystřídal Růžička, ani ten ale spásu nepřinesl. Hostovice si po čtyřech gólech Štorce smlsly na chlumeckém lazaretu v poměru 8:1.

"Horko těžko jsme skládali sestavu, v níž se nám nepovedlo být domácím vyrovnaným soupeřem," uznal sportovně Petr Škvor. "Snad se nám do zápasu s Březinami uzdraví někteří marodi, jinak bude naše situace v tabulce opravdu kritická," přál si.

"Chlumec přijel hodně oslabený, přesto jsme nechtěli nic podcenit. Jsme rádi za výhru a také za to, že Chlumec dohrál utkání se ctí a neuchýlil se ke zbytečným faulům či tvrdé hře," potěšilo hostovického Romana Löfflera

Hostovice - Chlumec 8:1 (4:0). Branky: 5., 37., 46. a 85. Štorc T., 23. Lank, 35. Langer, 50. Tipan, 55. Štolba - 72. vlastní. Rozhodčí: Topinka. Bez karet. Diváci: 80.