Hostovice - Dobkovice

14.09.2017 09:21

Hostovice zaváhaly s Dobkovicemi

Branky

19. P. Lank , 50. A. Černohorský - 56. D. Příhonský (p.) , 57. J. Šmalcl , 89. M. Štol

Na hostovické hřiště zavítal ve třetím kole nováček soutěže SK Dobkovice. Hostující hráči se v úvodních kolech prezentovali slušnými výkony. Na body to ale ani v jednom případě nestačilo. Na druhou stranu domácí hráči vstupovali do zápasu s plným bodovým ziskem.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V prvním poločase domácí hráči přišpendlili soupeře k jejich pokutovému území a vytvářeli si mnoho brankových příležitostí. V 19.minutě se po rohovém kopu a následné skrumáži nejlépe zorientoval Lank a poslal Hostovice do vedení. Domácí hráči další šance v prvním poločase ale nedokázali využít. Hostující brakář Vlk se rozchytal k výbornému výkonu. To dokázal ve 30.minutě, kdy dostali domácí výhodu pokutového kopu. Vlk vystihl Lankův úmysl a penaltu vyrazil. Domácí hráč nezvládl ani následnou dorážku a přestřelil.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji naopak hosté. Jejich snahu ale zmrazil v 50.minutě Černhorský, jenž po dalším rohu poslal domácí do dvoubrankového vedení. Kdo čekal, že tento okamžik hosty zlomí tak byl překvapen. Hostující hráči dál neúnavně bojovali a jejich snažení nakonec přineslo úspěch. Půl hodiny před koncem zápasu, napřáhl z uctivé vzdálenosti Šmacl a jeho štiplavou střelu zastavila až síť za Koželuhem.

Za malý okamžik navíc domácí zahráli rukou ve vápně a Příhonský si s penaltou poradil zkušeně. Hostující hráči byli na koni. Naopak na domácích ležela deka, kterou do konce zápasu ze sebe nedostali. Kalich hořkosti si domácí vypili do dna v poslední minutě zápasu. Po rohovém kopu se nejlépe ve vápně zorientoval Štol, jenž využil chyby domácího brankáře a definitivně dokonal obrat.

Dobkovice dokázaly po dokonalém obratu vyloupit Hostovice a získali svoje první tři body. Navíc tak ukončily domácím hráčům skvostnou sérii 13ti vyhraných zápasů v řadě.

Autor: Jaroslav Dvořák

Roman Löffler (vedoucí): Utkání se mi těžko hodnotí. Prohráli jsme si to v prvním poločase, kdy jsme dominovali a vytvořili si spoustu příležitostí. Druhý poločas jsme nezvládli a když soupeř srovnal tak jsme už neměli odpověď. Dostat navíc rozhodující gól v poslední akci zápasu, to by se nemělo stávat. Doufám, že se poučíme a zvládneme teď těžký zápas v Chuderově.

Autor: Jan Laluch

J. Koželuh [-] - J. Dvořák [-] , P. Sibal [-] , P. Mecl [-] - J. Langer [-] , M. Novák [-] , M. Křesánek [-] , A. Černohorský [-] - P. Lank [-] , M. Tipan [-] , J. Štolba [-]

SK Dobkovice
L. Vlk [-] - M. Štol [-] , R. Štol [-] , D. Příhonský [-] , J. Šmalcl [-] , D. Kutzler [-] , P. Doksanský [-] , P. Veselý [-] (58. J. Řeháček [-] ) , T. Dyrynk [-] (76. M. Popčák [-] ) , M. Doubek [-] , O. Línek [-]

ŽK: 60. J. Dvořák , 83. P. Mecl - 58. T. Dyrynk , 67. D. Příhonský , 90. M. Štol .