Hostovice - Dobkovice

02.10.2017 10:08

Nedaří se ani Hostovicím, které prohrály potřetí v řadě, a po solidním úvodu jsou nyní až osmé. V zápase také mohli diváci shlédnout jednu kuriozitu, na utkání krajské soutěže totiž dorazili pouze dva, místo tradičních tří, rozhodčí.

"Nálada určitě není tak skvělá, jako když se vyhrává, na druhou stranu musíme dokázat, že jsme dobrá parta a dokážeme to bojovností zlomit," soudí Hostovický Löffler. Jiříkov si z Hostovic odvezl výhru 2:0, o níž rozhodly až dvě slepené branky v poslední desetiminutovce.

"Naše proměňování šancí je špatné, opět jsme zahodili několik tutovek, s tím prostě vyhrávat nemůžeme. Jinak si myslím, že šlo o vcelku vyrovnaný zápas," doplnil vedoucí mužstva Hostovic Roman Löffler.

Hostovice-Jiříkov 0:2 (0:0)
Branky: 83. Novák Kryštof, 86. Altman Tomáš
Rozhodčí: Topinka. Bez karet. Diváci: 60.