Hostovice - Heřmanov 2:1lupa-plusKliknutím zvětšíte

Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii                                             15                                             ZOBRAZIT DALŠÍ FOTOGRAFIE

Hostovice - Heřmanov 2:1Foto: Deník/Rudolf Hoffmann

Pouze Hostovice získaly z ústeckých zástupců v 1. B třídě tři body. Trmice a Chabařovice si rozdělily alespoň bod, bonusový získali za úspěšné penalty hostující hráči Slovanu. Ostatní ústecké týmy schytaly bolestivé debakly.

Hostovice doma vedly od 3. minuty, kdy otevřel skóre Štolba, jenže další šance zahazovaly jako na běžícím pásu. Výsledkem byla v 70. minutě srovnávací trefa hostů, na kterou se hráči Pronaka snažili ve zbylých 20 minutách reagovat. Povedlo se jim to ale až z poslední možné příležitosti, kdy rozhodl o třech bodech pro domácí Černohorský.

"Byl to pro nás první zápas, navíc na umělce, šlo o vydřené vítězství," hodnotil vedoucí mužstva Hostovic Roman Löffler. "Po první trefě jsme si mysleli, že to půjde samo a zahodili jsme několik dalších šancí. To nás málem mrzelo, vítězství je ale vzhledem k průběhu zasloužené," dodal.