Hostovice herně nezklamaly, body ale zůstaly v Pokraticích

11.04.2016 21:59

Hostovice herně nezklamaly, body ale zůstaly v Pokraticích


Domácí Sokol potvrdil roli favorita a porazil poslední celek tabulky 3:1.
 

Domácí trenér byl s první půli spokojenější

Pokratice předváděly lepší fotbal rozhodně v prvním poločase. A po čtvrt hodině přišla zasloužená odměna. Po autovém vhazování domácí předvedli po levé straně rychlý přechod do útoku. Míč se z brankové čáry dostal zpět na vápno. Tam číhal Kolomazník a střelou k pravé tyči otevřel skóre zápasu. Hostovice však nesložily zbraně a brzy vyrovnaly. O jedinou trefu nováčka soutěže se postaral Gajdoš. Jenže svěřenci Michala Slabého přispěchali s rychlou odpovědí. Na vrcholu velkého vápna dobře zakombinovali a vyřešili situaci tři na dva. Míč propadl ke Smetanovi a ten prostřelil Koželuha.Třetí trefa domácí až příliš uklidnila

Nástup do druhého dějství měly lepší Pokratice. Velmi brzy totiž přišel třetí gól. Ten měl na svědomí Kolomazník, asi nejlepší hráč zápasu. V tomto případě se prezentoval pěknou střelou, která zapadla ke vzdálenější tyči. Domácí měli v zádech dvoubrankový náskok, nikam se nehrnuli a ubrali na tempu. Hostovice srdnatě bojovaly a utkání nezabalily. Ale sobotní utkání už nijak nezdramatizovaly.


Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Pokratice - Litoměřice
Michal Slabý, trenér Sokol Pokratice: "Hlavně v prvním poločase kluci plnili pokyny a hráli dobře. Po třetí brance se až příliš uklidnili a utkání prakticky jen dohráli. Musím ale pochválit soupeře, který u nás zanechal velmi dobrý dojem. Ani za stavu 3:1 utkání nezabalil a bojoval až do konce."

SK Pronako Hostovice
Jan Deutsch, trenér SK Hostovice: "Herně jsme nepropadli a byli důstojným soupeřem pro domácí. Bohužel selháváme v rozhodujících momentech. Zatímco Pokratice své šance využily, my nikoliv. Prostě chybí hráč, který by ty dvě, nebo tři šance za zápas proměnil."

Sestava:

TJ Sokol Pokratice - Litoměřice: T. Slanina - T. Kocman , P. Chvála (84. L. Špic) , M. Vlašič , O. Dufek , M. Novák - J. Bergmann (80. M. Loula) , T. Keller (74. R. Knop) , P. Kolomazník , F. Smetana - A. Rondoš (88. O. Rondoš)
SK Pronako Hostovice: J. Koželuh - D. Bude , V. Hodek (71. F. Harciník) , J. Dvořák - J. Pokorný (71. M. Šimáček) , T. Štorc , J. Langer , M. Křesánek , P. Sibal (46. M. Tovara) - M. Gajdoš (83. V. Fajt) , J. Štolba

Branky: 15. P. Kolomazník , 25. F. Smetana , 50. P. Kolomazník - 21. M. Gajdoš

ŽK: 32. J. Bergmann , 65. T. Kocman , 88. L. Špic - 32. P. Sibal

Zdroj: www.fotbalunas.cz

Zpět