Hostovice nezvládly záchranářský duel ve Šluknově

02.11.2015 13:06

Šluknov - Výsledková krize fotbalistů Hostovic v 1.A třídě nekončí. Tým trenéra Jana Deutsche neuspěl ani v záchranářském souboji na hřišti Šluknova a vrátil se domů s vysokou porážkou 1:4.

Ilustrační foto.            

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/František Géla

"Bohužel, domácí na nás nastoupili a ukázali nám, jak se má hrát o záchranu v soutěži. Vyhráli zaslouženě," přiznal po utkání smutným hlasem vedoucí Hostovic Roman Löffler.

Nováček soutěže přitom věřil, že by ve výběžku mohl uspět, plány mu ale zhatila brzká zranění dvou hráčů. "Do dvacáté minuty jsme museli střídat dva hráče, což hodně narušilo naši defenzivní taktiku. Domácí šli do vedení po krásném sólu Chlana, který se prokličkoval přes tři čtvrtě hřiště a skóroval. Udělal to hezky," uznal Löffler a popsal další průběh střetnutí:

"V první půli nás domácí hráči k ničemu nepustili, ale o přestávce jsme si řekli, že to ještě zkusíme. Ve druhém dějství jsme drželi stejný stav až do 63. minuty, pak domácí zvýšili na 2:0 a o tři minuty později přidali třetí gól a bylo prakticky rozhodnuto," mrzelo vedoucího Hostovic.

Dvacet minut před koncem zápasu přesto ještě Ahmed vykřesal jiskřičku naděje pro hosty. "Po sedmi kolech jsme konečně dali gól ze hry a domácí tím trochu znervózněli. Otevřeli jsme hru a měli další dvě šance. Ty jsme ale bohužel neproměnili a tak nás Šluknov potrestal čtvrtým gólem," povídal zklamaný Löffler.

Hostovice tak dál zůstávají na dně tabulky. "Soupeři už se nám bohužel vzdalují, musíme nějak přežít zbytek podzimu a dát se dohromady. Příště hrajeme doma s Děčínem a rádi bychom se s diváky rozloučili vítězně," dodal.

Šluknov - Hostovice 4:1 (1:0).Branky: Chlan 2, Zounar, Lukáč - Ahmed. Rozhodčí: Barva. ŽK: 1:3. Diváci: 140.

Hostovice: Kalina - Bude, Dvořák (20. Fajt), Hodek, Černohorský - Varga (63. Švejdar), Novák, Langer (8. Tovara), Gajdoš - Ahmed, Štorc.

Zpět