Hostovice slaví premiérovou výhru v 1.A třídě

01.09.2015 14:06

Hostovice slaví premiérovou výhru v 1.A třídě

Hostovice, Křešice - Čekání nováčka z Hostovic na premiérové vítězství v 1.A třídě netrvalo moc dlouho.

Takhle slavili v Hostovicích postup. Po víkendu slaví i první body v 1.A třídě.

Takhle slavili v Hostovicích postup. Po víkendu slaví i první body v 1.A třídě.Autor: DENÍK/Rudolf Hoffmann

Po úvodním nezdaru s Mojžířem zabralo družstvo trenéra Jana Deutsche na hřišti Křešic, kde vyhrálo po gólové přestřelce 6:3.

"Jsme spokojení hlavně s předvedenou hrou, takhle nějak by to mělo vypadat. Sice jsme zase dostali tři branky a stále hledáme ideální složení obranné řady, odehráli jsme ale velmi slušné utkání a po celý zápas jsme byli lepší než soupeř," pochvaloval si vedoucí mužstva Roman Löffler.

Hattrick kapitána Štorce

Do vedení se nováček dostal zásluhou kanonýra Štorce už v 5. minutě. "Domácí poté sice dvěma góly otočili skóre, ale ještě do přestávky se trefil Černohorský a po pauze jsme přidali další dvě branky. Pak už jsme měli zápas pod kontrolou. Dávali jsme pěkné góly a je dobře, že se třikrát trefil Štorc. Asi mu pomohla kapitánská páska," smál se Löffler.

Hostovice tak mají po dvou kolech na svém kontě tři body. "V dalším kole hrajeme doma s ambiciózními Pokraticemi. Chceme využít výhodu domácího hřiště a bodovat naplno," má jasno vedoucí nováčka soutěže.

Křešice - Hostovice 3:6 (2:2) Branky: 25. a 73. Satran, 38. Lenrt z PK - 48., 80. a 90. Štorc, 5. a 69. Langer, 39. Černohorský. Rozhodčí: Karasinski. ŽK: 1:2. Diváci: 50.
Hostovice: Kalina - Bude (14. Suchánek), Fajt (46. Sibal), Tovara, Křesánek Varga (89. Harciník), Novák, Langer, Černohorský Gajdoš (76. Hodek), Štorc.
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal_region/hostovice-slavi-premierovou-vyhru-v-1-a-tride-20150901.html