Hostovice smazaly náskok soupeře, ale penalty vyšly lépe Chlumci

29.03.2017 16:02

Hostovice smazaly náskok soupeře, ale penalty vyšly lépe Chlumci

Očekávaná přestávka je na světě. Fotbalisty po třinácti kolech mistrovských klání čeká zimní spánek a léčení ran. V závěrečném podzimním kole 1. B třídy se hrálo jediné derby, Hostovice v něm přivítaly Chlumec.

Utkání dvou zástupců z Ústecka musely rozhodnout až pokutové kopy. „V závěru poločasu jsme byli hodně efektivní, vytvořili jsme si tři šance a dvě z toho jsme proměnili," načal hodnocení trenér Chlumce Petr Škvor.

Vzhledem k nepřízni počasí se zápas odehrál na umělé trávě na Kamenném vrchu. „Vstup jsme měli aktivní, ale hosté nám dali lekci z produktivity. Po přestávce jsme na ně vlétli a hned ve 52. minutě jsme dokázali snížit," přidal svůj pohled na věc vedoucí týmu Hostovic Roman Löffler.

Chlumci se ztenčil náskok na jediný gól a i o ten měli záhy přijít, když se znovu trefil kanonýr Černohorský. „Potom jsme ještě par šancí domácích přežili a dotáhli jsme zápas opět k rozstřelu. Ten vyřešila až sedma série, Vacovský proměnil, na druhé straně Černohorský ne," prohlásil trenér Škvor.

Právě selhání v zápase dvougólového střelce překvapilo. „Byla to naše první porážka na pokutové kopy, měli jsme proměnit jednu z mnoha šancí a vyhrát. Dojeli jsme na neproměňování šancí," upozornil po utkání Roman Löffler.

Zdroj: www.ustecky.denik.cz

Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal_region/hostovice-smazaly-naskok-soupere-ale-penalty-vysly-lepe-chlumci-20161123.html