SK Hostovice
· 10 hod ·

SK Hostovice - TJ Svádov Olšinky 3:1 (1:1)
branky: Milan Tipan 2, Michal Novák
Poslední domácí utkání jsme odehráli pod umělým osvětlením na Městském stadiónu.  Soupeřem nám byl Svádov, který měl v posledních zápasech výborné výsledky.
První poločas jsme měli územní převahu, ale šance se rodili jen velmi težce. Hostující hráči spoléhali na nakopávané míče. Ve 28.minutě hosté zakombinovali a vykoledovali si penaltu, kterou proměnili 0:1. Vyrovnali jsme v nejlepším možném okam...žiku, těsně před odchodem do šaten. Novák si našel míč ve skrumáži po rohovém kopu a chladnokrevně ho uklidil k tyči.
Druhý poločas se odehrál v podobném duchu. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Oba týmy měli svoje šance na převážení misek vah na svojí stranu. Nepříjemné střely ze střední vzdálenosti našich hračů Křesánka a Nováka zlikvidoval Souček. Na druhé straně Koželuh vytáhl zákrok večera proti Pittnerovi.
V 87.minutě již všichni spíše věřili v penalty. To ale rázně odmítl benjamínek v sestavě Tipan. Po narážečce na pravé straně poslal do vápna Černohorský lahůdkový centr, který Tipan hlavou uklidil na zadní tyč. Stejný hráč ještě v poslední minutě na rohu velkého vápna vykoupal hostujícího obránce a poslal Součkovi věšáka na první tyč.
Důležitá výhra, která nás udržela ve hře o stříbrnou pozici v podzimní části. O tu zabojujeme v přímém souboji příští týden na horké půdě ve Šluknově