Hostovice udolaly Trmice

26.04.2017 15:45

FOTO: Hostovice udolaly Trmice, Chlumec otočil na půdě Tisé

Ústecko - Zajímavé bitvy nabídlo pokračování 1.B třídy. Hned ve dvou případech proti sobě stanuli zástupci Ústecka, na "šikmou plochu" do Hostovic přijely Trmice a Chlumec zamířil na hřiště beznadějně poslední Tisé.

dnes 13:17
SDÍLEJ:
Hostovice - Trmice 1:0.
Hostovice - Trmice 1:0.                                             16                                             ZOBRAZIT DALŠÍ FOTOGRAFIE

Hostovice - Trmice 1:0.Foto: Rudolf Hoffmann

Celek Hostovic se doposud v jarní části spíše hledal a v souboji s Trmicemi nutně potřeboval uspět. To se mu nakonec povedlo, domácí urvali výhru 1:0.

TĚŽKÝ TERÉN

"Hrálo se na těžkém terénu. Byli jsme lepším týmem a soupeře k ničemu nepouštěli. V 19. minutě jsme šli po hezké akci do vedení, pak už to ale bylo spíše bojovné utkání bez velkých šancí. Až v poslední minutě měli hosté dvě tutovky, při kterých nás podržel brankář Dvořáček," přiznal vedoucí Hostovic Roman Löffler.

Trmicím tak opět zbyly jen oči pro pláč, už počtvrté v řadě vyšly bodově naprázdno. "Projevuje se na nás špatná zimní příprava, ve které jsme se nescházeli. Navíc hrajeme každý zápas v jiném složení a lepíme to, jak se dá," uznává kouč Trmic Pavel Čapoun.

Brná - Louny 1:2 po PK.
ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Brná vydřela další bod s lídrem

A jak viděl duel v Hostovicích? "Byl to pro nás smolný zápas. Domácí byli v první půli lepší a dali nám gól z kopce, věřili jsme ale, že s tím po přestávce něco uděláme. V posledních minutách jsme měli dvě stoprocentní šance, ale nedali jsme. Je to škoda. Musíme zabrat příště s Velkým Šenovem, to bude důležitý zápas, protože soupeř je pod námi. Musíme tu černou sérii porážek zlomit," ví Čapoun.

TISÁ MÁ PROBLÉMY

V soutěži se trápí i Tisá, která měla za poslední dva duely nevídané skóre 0:24! Tentokrát ale doma uhrála přijatelnou porážku 1:2 s Chlumcem. A to v poločase dokonce vedla!

"Věděli jsme, že Tisá má své problémy a její poslední dva výsledky nás pasovaly do role favorita. Kluky jsem upozorňoval, že bez boje nám to rozhodně nedají, ale první poločas jsme na rozbahněném hřišti odchodili a domácí nás z jediné střely potrestali," kroutil hlavou kouč Chlumce Petr Škvor.

Po pauze ale favorit zabral. "Ve druhé půli jsme zvýšili agresivitu a pohyb a hned ve 47. minutě se výstavně trefil Dohnal. Potom jsme celý zbytek zápasu dobývali domácí branku. Naštěstí v poslední minutě přišel centr a Michal Škultéty strhl vedení na naši stranu," oddychl si kouč.

Povedený zápas mají za sebou hráči Přestanova. Ti doma nedali šanci Boleticím a vymazali je z mapy výsledkem 5:1! "K utkání jsme se sešli v šestnácti lidech a od začátku nebylo co řešit. Soupeře jsme v první půli k ničemu nepustili, dali jsme tři góly a to nám ještě sudí upřel jasnou penaltu. Po přestávce jsme soupeře nechali chvíli hrát a nastřelil tyčku, pak jsme ale převzali otěže a přidali další góly. Hosté snížili až v závěru," řekl kouč Roman Kratochvíl.

Trenér Libouchce Václav Strádal.
ČTĚTE TAKÉ:

Libouchec ovládl derby se Střekovem. Málem jsem omdlel, řekl kouč Strádal

1.B třída Skupina A: Hostovice - Trmice 1:0 (1:0). Branka: Tipan. Rozhodčí: Hrubý. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Tisá - Chlumec 1:2 (1:0). Branky: Pešata - Dohnal, M. Škultéty. Rozhodčí: Kloub. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Přestanov - Boletice 5:1 (3:0). Branky: Šmejkal 2, Valenta, Dvořák, Matuščin - Beutler. Rozhodčí: Topinka. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Benešov - Chuderov 2:1 po PK (0:1). Branky: Knespl - Vosyka z PK. Rozhodčí: Bláha. ŽK: 1:4. Diváci: 150.
Skupina B: Lukavec - Svádov 0:1 (0:1). Branka: Vošahlík. Rozhodčí: Dvorský. ŽK: 1:3. Diváci: 20.

Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal_region/foto-hostovice-udolaly-trmice-chlumec-otocil-na-pude-tise-20170426.html