13.06.2018 07:33

SK Hostovice - MSK Trmice 3:2 (1:1)
branky: Arnošt Černohorský 2, Milan Tipan - Nekola, Cibrík
Velké derby patří znovu nám!!! Tím pádem i klíč od trmického zámku nadále zůstane viset v hostovické klubovně!
Hosté odehráli zejména první poločas velmi dobře. Přesto, že prohrávali po brance Černohorského 0:1 trpělivou hrou dokázali ještě do poločasu srovnat na 1:1.
Navíc druhý poločas měli v zádech hru z kopce. My jsme jako už poněkolikáté ukázali,  že hra do kopce není až takov...á překážka. Navíc máme v týmu hráče jako je Černohorský. Ten v 65.min připravil pro všechny zúčastněné lahůdku. Jeho nečekaný projektil ze 30ti metrů skončil přes celou branku přesně v šibenici. Od tohoto momentu jsme již byli jasně lepší. Dvakrát jsme nedokázali do prázdné branky vsítit další gól. Veselý i Máček svoje selhání v koncovce ospravedlňovali špatným odskokem míče. Až v 89.min Tipan po krásné přihrávce od Máčka dovezl balón až do kuchyně a bylo to 3:1. Zdálo se, že to je definitivní KO pro Trmice, ale ještě se děli věci. Hned z protiútoku totiž hosté snížili na 3:2. A zbylé 3 nastavené minuty byly ještě hodně dlouhé. Nakonec jsme to ale zvládli a ovládli tak již třetí velké derby v řadě.