Hostovice - Union Děčín

01.11.2017 06:55

SK Hostovice

SK Hostovice - TJ Union Děčín 2:1 (1:1)
branky: Máček, Černohorský - Galaš
Předposlední domácí utkání v podzimní části jsme zvládli na výbornou. Do tabulky jsme si připsali tři body za výhru proti Unionu DC. Výhra je to sladká, ale nerodila se vůbec lehce. Unionu nechyběla jejich hlavní zbraň OMG(Očipka, Murdych, Galaš), kteří stojí prakticky za všemi brankami svého klubu. Naopak mi stále řešíme spoustu omluvenek zejména klíčových ofenzivních hračů.
Na těžkém terénu se hrál d...ůrazný zápas. Do vedení jsme se dostali po půl hodině hry. Křesánek našel vysokým centrem na zadní tyči Máčka a ten se nemýlil. Hosté se rychle oklepali a hned z protiútoku srovnal Galaš. Žádná z dalších šancí už v první půlce brankou neskončila.
Ve druhém poločase se hlavně diskutovalo s rozhodčím,  než že by se hrál nějaký líbivý fotbal. V 60.minutě jsme dokázali misku vah převážit na naší stranu. Tečovaný centr našel v malém vápně Dvořáka, kterého ještě hostující gólman vychytal. Na dorážku Černohorského už nestačil. Za hosty hrozil hlavně Galaš. Jeho střelecký prach ale naštěstí v sychravém hostovickém odpoledni už zvlhl. Výborný výkon navíc podal Koželuh v naší brance. V závěru zápasu už hosté řešili spíše výkon rozhodčích a terén hostovického "pažitu".
Všem hráčům patří poděkování za srdnatý výkon.