Hostovice v závěru předvedly velký obrat, ale přišly o hráče

08.09.2015 10:12

Hostovice v závěru předvedly velký obrat,  ale přišly o hráče
 
Hostovice - Cenné dva body vybojovali v 1.A třídě  fotbalisté Hostovic. Na domácím hřišti si vyšlápli na jednoho z favoritů soutěže  a přestože v utkání s Pokraticemi prohrávali už 0:2, nakonec se radovali z výhry  3:2 po penaltách.
"V první půli jsme byli lepší a měli jsme dvě velké  šance. Jenže jsme měli smůlu, Gajdoš nastřelil tyč a Štorc břevno," vyprávěl  vedoucí mužstva Roman Löffler. Aby toho nebylo málo, museli domácí z důvodu  zranění střídat dva hráče. "Křesánek skončil v nemocnici, v souboji mu protihráč  zlomil nohu," mrzelo Löfflera.
Po pauze už se diváci dočkali i gólů. "Ze dvou  brejků v 70. a 73. minutě šly Pokratice do vedení 2:0. Kluci ale nesložili  zbraně a ukázali velkou vůli. Šli do toho na krev a v 80. minutě snížil  Černohorský. O čtyři minuty později pak srovnal Dvořák. Pokratice už si asi  myslely, že to mají vyhrané. V rozstřelu byla psychická výhoda na naší straně a  hosté nedali ani jednu penaltu. Jsou to pro nás cenné body," uzavřel povídání  vedoucí týmu. 
 
Hostovice - Pokratice 3:2 po PK  (0:0). Branky: Černohorský + rozhodující PK, Dvořák - Písař, Rondoš.  Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 0:1. Diváci: 80.
Hostovice: Kalina -  Suchánek, Křesánek (28. Harciník), Dvořák - Černohorský, Langer (23. Zoubele,  90. Fajt), Novák, Varga, Sibal - Štorc, Gajdoš.

Zpět