Kamenice doma nepřesvědčila, ale proti Hostovicím urvala dva body

25.04.2016 22:04

Poslední Hostovice stále bojují. Získaný bod je ale pro ně stejně málo.

Kamenici pomohla standardní situace

První poločas nenabídl za mizerného počasí žádný líbivý fotbal. Spíše se bojovalo, více ze hry měli domácí. Diváci tak viděli jedinou trefu. Tu obstaral ve 23. minutě Černý, který se prosadil po standardní situaci.

Hostovice zabraly a srovnaly

Po změně stran se hosté přeci jen zlepšili. Brzo vyrovnali, ale k jejich nelibost jim trefa nebyla uznána. To Hostovice nakoplo a hnaly se za vyrovnáním. Toho se nakonec dočkaly devět minut před koncem, kdy se prosadil Štolba. I přes další šance se remízový stav nezměnil, rozhodovat tak musela penaltová loterie.
 

Mladíci z Hostovic zklamali

V pokutových kopech měli více štěstí domácí fotbalisté. Za hosty nedal mladý Gajdoš (vychytal ho Vaněk) a rozhodující pokus zmařil Černohorský. Ten se vrátil po dlouhodobém zranění a při penaltě se mu míč "svezl" a skončil vysoko na kamenickou brankou.

Ohlasy k zápasu

FK Česká Kamenice
Pavel Mokráček, trenér FK Česká Kamenice: "Z naší strany to byl zoufalý výkon, nedalo se na to koukat. Ukázalo se, že je ošidnější hrát proti slabším celkům. Postrádal jsem bojovnost, nasazení, kombinace vůbec neexistovala. Alespoň z toho byly dva body. Na šance jsme byli lepší, ale hra byla tragická."

SK Pronako Hostovice
Jan Deutsch, trenér SK Hostovice: "První poločas nebyl podle našich představ. V kabině jsme si pak něco řekli a zlepšilo se to. Neuznaný gól nás nakopl a pak jsme byli lepší. Penalty už ale kluci nezvládli."

Branky:  23. F. Černý - 81. J. Štolba
Rozhodčí: Šefčík, ŽK: 2:0, počet diváků: 90

 

Hostovice: Dvořáček - Hodek (78. Černohorský), Bude, Dvořák, Sibal (57. Harciník) - Gajdoš, Langer, Pokorný, Štolba - Štorc, Tovara (68. Novák)

Zdroj: www.fotbalunas.cz

Zpět