MSK Trmice - SK Pronako Hostovice 2:1 (1:0) - Bojovný výkon Trmic přinesl cenný skalp Hostovic

10.10.2016 18:16

Bojovný výkon Trmic přinesl cenný skalp Hostovic

Hosté hlavně v první půli zklamali, domácí výhru režíroval střelec Dalibor Greé.

Trmice nakopla úvodní trefa
Svěřenci Pavla Čapouna minulý týden nehráli. Rozhodně si ale chtěli napravit reputaci za poslední zápas, když dostali v Děčíně od Unionu šest branek. Právě na tohoho soupeře ale v dobrém vzpomínají v Hostovicích. Před týdnem ho totiž doma porazili vysoko 7:2.

Do dopoledního mače vstoupily lépe Hostovice. Hosté zahrávali několik standardních situací. Ale z první branky se radoval soupeř. Domácí nakopli míč, ten si do své správy vzal Greé a prostřelil jinak dobře chytajícího Koželuha. Trmice se dostaly do hry a do konce poločasu byly nebezpečnějším týmem.

Do kabin se tak šlo za stavu Trmice - Hostovice 1:0.

Penalta? Byla vymyšlená, shodly se oba týmy
Po změně stran patřilo prvních dvacet minut Hostovicím. Hosté si vytvořili šance, v dobrých pozicích se dvakrát objevil Křesánek. Ale dvakrát dobře zasáhl domácí brankář Antonín Sládek.

V 75. minutě pak přišla druhý domácí trefa. Do úniku se opět dostal Greé a svou pátou trefou v sezóně zvýšil na 2:0. Trmice pak poctivým a bojovným výkonem vítězství udržely. Nic na tom nezměnila ani poslední minuta, kdy si sudí, dle názoru obou stran, vymyslel penaltu.

Tu Popescu proměnil, ale dokázal jen kosmeticky upravit výsledek.

V dalším kole jedou Trmice na půdu trápícího se Velkého Šenova, Hostovice čeká těžký duel v Benešově.

MSK Trmice
Pavel Čapoun, trenér MSK Trmice:
"Začali jsme bojácně. První trefa nás uklidnila a do konce půle jsme byli lepší. Po změně stran nás hosté dvacet minut přimáčkli, podržel nás brankář Sládek. Bojovností a hlavně poctivostí jsme ale vedení udrželi. Pochvalu zaslouží celý tým, byl to opravdu velmi pěkný výkon."

Roman Löffler, vedoucí Pronako Hostovice:
"V první půli jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů co pamatuji. Domácí byli lepší, nás podržel brankář. Po změně stran se to zlepšilo, ale na body to nestačilo. Za první poločas jsme si to ale ani nezasloužili. Chyběl důraz, bojovnost, jakobychom se utkání pouze zúčastnili jako diváci."

MSK Trmice
A. Sládek - D. Greé, J. Chrudimský, V. Jaroš, J. Vyleťal, D. Nekola, L. Jaroš, M. Petera, K. Tahal, J. Hrudka, P. Uhlíř

J. Koželuh (70. Kalina) - J. Dvořák, F. Harciník (46. M. Tovara) , P. Sibal, M. Křesánek, T. Mohaupt (80. J. Sibal) - D. Veselý, A. Černohorský, J. Štolba, T. Štorc, J. Langer

Branky: 9. D. Greé , 75. D. Greé - 90. C. Popescu (p.)
ŽK: 55. J. Chrudimský, 65. J. Hrudka , 72. M. Petera - 24. A. Černohorský .
Hráči zápasu: A. Sládek , D. Greé .
Rozhodčí: Doležal Marek - ŽIVNŮSTKA Filip, TOPINKA Josef