Nervózní duel v Mojžíři, body zůstaly doma

30.03.2016 18:21

Nervózní duel v Mojžíři, body zůstaly doma

Nováček z Hostovic statečně bojoval, v boji o záchranu si ale vůbec nepolepšil.

Hostovice zaskočily Mojžíř

Nováček z Hostovic přezimoval na poslední místě a nachází se v kritické situaci. Ale na horké mojžířské půdě nezačal vůbec špatně a po menší chybě brankáře Šimona Kubce, který míč špatně vyrazil, ho poslal do vedení dorážející Gajdoš. Domácí se postupně dostávali do tempa, ale do půle přeci jen vyrovnali. Tak trochu zbytečný faul zkušeného Michala Nováka vzápětí potrestal Vitásek. Domácí útočník si postavil míč a z trestného kopu umě obstřelil zeď.

Druhá půle byla nervózní, padalo hodně karet

Po změně stran bylo na hřišti trochu dusno. Rozhodčí Matys rozdával karty a v konečném zúčtování se na něj zlobily oba týmy. Po hodině hry domácí otáčejí výsledek. Ve vzdušném souboji se potkal útočník Tichovský a brankář Koželuh. Domácí dlouhán byl u míče dříve a poslal ho do branky. Následně přišla pro Hostovice další rána, po druhé žluté kartě musel pod sprchy Sibal. Čtyři minuty před koncem je pak na konci pěkné kombinaci Sikora, který přesnou střelou nedal Koželuhovi šanci. Jenže domácí nedohrávají zápas v klidu, Pokorný brankou na 3:2 ještě vystřelil Hostovicím naději. Hosté však za svůj sympatický výkon žádnou bodovou odměnu nedostali.

TJ Mojžíř

Miroslav Nosek, vedoucí TJ Mojžíř: „Na můj vkus to bylo hodně nervózní utkání. Závěr jsme si zbytečně zkomplikovali, za tři body jsme rádi. Červenou kartu měl ještě dostat jejich kapitán Štorc.“

Jan Deutsch, trenér SK Hostovice: „Klukům musím poděkovat, podali bojovný výkon. Nestěžuju si na rozhodčí, ale tentokráte se mi výkon mladého sudího nelíbil.“

text z www.fotbalunas.cz