O porážce Hostovic rozhodla hrůzostrašná desetiminutovka

16.09.2015 13:04

Lovosice - Pořádnou lekci dostali v Lovosicích  fotbalisté Hostovic. Nováček 1.A třídy sice dlouho držel  s domácím  favoritem krok a až do 67. minuty prohrával o jedinou branku, v závěru ale  třikrát inkasoval a vrátil se s vysokou porážkou 0:4.
"Je to pro nás  zklamání. Od páté minuty jsme po individuální chybě prohrávali, ale dlouho jsme  tento stav drželi. Byl to hodně tvrdý zápas, domácí měli v kádru mladé a  agresivně hrající hráče, dostali šest žlutých karet. My jsme dostali tři a jednu  červenou, v 67. minutě se nechal hloupě vyloučit Bude," povídal vedoucí mužstva  Hostovic Roman Löffler.
V závěru už jeho hráči v deseti nestíhali tempo  domácích. "Během deseti minut v závěru jsme dostali tři góly a bylo vymalováno.  Přitom za stavu 0:1 jsme měli dvě nadějné brejkové situace, ty jsme ale proměnit  nedokázali. Je to škoda, mohlo se to vyvíjet jinak," mrzelo Löfflera.
Podle  jeho slov domácí vyhráli zaslouženě. "Mají v kádru šikovné kluky, určitě budou  hrát v horní polovině tabulky. My máme za týden doma Českou Kamenici a budeme  chtít navázat na duel s Pokraticemi. Doma musíme získávat body," dodal  vedoucí. 
 
Lovosice B - Hostovice 4:0 (1:0). Branky: Marčaník 2, Espinosa, Neruda. Rozhodčí: Karasinski. ŽK: 6:3. ČK: 0:1  (Bude). Diváci: 50.
Hostovice: Rouček - Bude, Suchánek, Sibal (68. Hodek),  Dvořák (80. Švejdar) - Novák, Langer, Černohorský, Varga (72. Harciník) - Gajdoš  (61. Tovara), Štorc.

Zpět