Oslabené Hostovice znovu padly, srazil je gól do šatny

23.09.2015 09:34

Oslabené Hostovice znovu padly, srazil je gól do šatny

Hostovice - Po dobrém začátku přišlo vystřízlivění. Nováček 1.A třídy z Hostovic utrpěl druhou porážku v řadě a v tabulce klesl na desátou příčku.

Oslabené Hostovice (oranžoví) znovu padly.            

Oslabené Hostovice (oranžoví) znovu padly.Autor: DENÍK/Rudolf Hoffmann

Doma nestačil na Českou Kamenici, se kterou prohrál 1:3.

"Byl to náš nejhorší výkon v sezoně, naše hra nebyla vůbec dobrá. V první půli byl ještě zápas vyrovnaný, ale ve 20. minutě nám rozhodčí upřeli jasnou penaltu a do šatny jsme dostali gól, který nás totálně srazil do kolen," vyprávěl vedoucí týmu Roman Löffler.

V Jílovém se chtějí zvednout

Po přestávce už Hostovice neměly nárok. "Chtěli jsme s výsledkem něco udělat, ale dostali jsme druhý gól. V 80. minutě sice snížil z přímého kopu Černohorský, jenže pak jsme hru otevřeli a z brejku dostali třetí branku. Prohráli jsme zaslouženě, nehráli jsme dobře," uznal Roman Löffler.

Podle jeho slov může za herní propad i oslabení týmu. "Je nás málo, Bude nemohl hrát kvůli červené kartě z minulého kola a další hráči chybí pro zranění. Příště jedeme do Jílového a už se musíme zvednout," dodává vedoucí týmu.

Hostovice - Česká Kamenice 1:3 (0:1) Branky: Černohorský - Hodač, Chmelík, Starosta. Rozhodčí: Zavadil. ŽK: 0:1. Diváci: 100.
Hostovice: Rouček - Suchánek, Dvořák, Sibal, Černohorský, Langer, Tovara (89. Fajt), Harciník Švejdar (63. Šimáček), Štorc, Gajdoš.
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/fotbal_region/oslabene-hostovice-znovu-padly-srazil-je-gol-do-satny-20150922.html

Zpět