Poslední Hostovice si vyšláply na třetí Lovosice B!

20.04.2016 21:54
Nevzdávají se! Fotbalisté Hostovic jsou sice v tabulce 1.A třídy až poslední a na týmy před sebou mají ztrátu, v boji o udržení ale ještě neřekli poslední slovo!

V domácím prostředí si senzačně vyšlápli na třetí tým tabulky z Lovosic a radují se výhry 6:2!

„Kluci si dokázali, že se dá hrát s každým. Zdobila je bojovnost, disciplína a důraz. A konečně proměňovali šance," pochvaloval si vedoucí družstva Roman Löffler.

Domácí tým vlétl na rezervu Lovosic jako uragán a ve 12. minutě vedl 2:0. „Začali jsme aktivně a brzy se trefil Gajdoš. O chvíli později přidal druhý gól po standardce Štolba a ve 23. minutě bylo prakticky rozhodnuto, když se opět prosadil Gajdoš. Dál jsme ale hráli důrazně a aktivně a ještě do poločasu přidal čtvrtý gól Křesánek," vyprávěl Löffler.

Hattrick Gajdoše

Kanonáda pokračovala i po pauze. „Brzy jsme přidali gól na 5:0. Poté sice hosté dvěma góly snížili, ale v závěru završil hattrick Gajdoš. Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme lepší," povídal vedoucí mužstva.

I přes výhru zůstávají Hostovice poslední, ale jejich naděje na záchranu znovu ožila. „Na tabulku se nedíváme, chceme, aby si kluci fotbal užívali. Příště jedeme do České Kamenice a rádi bychom opět bodovali," uzavřel Löffler.

Ohlasy k zápasu

SK Pronako Hostovice
Jan Deutsch
, trenér SK Hostovice: "Samozřejmě jsme spokojeni. Asi nás soupeř podcenil, v obraně dělal obrovské chyby. Kluci konečně stříleli, taky nám pomohlo, že jsme hráli první půli z kopce. Vždy totiž začínáme do kopce. Všechny branky byly hezké, nebyla to žádná náhoda."

ASK Lovosice B
Pavel Doležal
, trenér ASK Lovosice B: "Ostudný výkon! Ještě teď nechápu, co se vlastně stalo. Odevzdat body poslednímu a ještě po takovém průběhu. To se jen tak nevidí. Chyběla nám bojovnost, nasazení. Nefungoval střed obrany, záloha, prostě nic. Zřejmě jsme na začátku soupeře podcenili. A to jsem myslel, že už mě nic nepřekvapí."


Branky: Gajdoš 3, Štolba 2, Křesánek - Macháček, Walter. Rozhodčí: Trutnovský. ŽK: 4:6. Diváci: 80.

Hostovice: Dvořáček - Bude (66. Šimáček), Dvořák, Hodek (46. Pokorný), Sibal - Křesánek (80. Harciník), Langer, Tovara, Štolba - Štorc, Gajdoš.

Zdroj: ustecky.denik.cz a fotbalunas.cz

Zpět