SK Pronako Hostovice - SK Velký Šenov 3:1 (2:0) - Hostovice zažehnaly krátkou krizi a udolaly Velký Šenov

17.10.2016 21:04

Hostovice zažehnaly krátkou krizi a udolaly Velký Šenov

Naopak hosté nadále čekají na první tříbodové vítězství.

Hostovice nedaly penaltu. Přesto vedly
Do Hostovic dorazil Velký Šenov. Domácí poslední dva zápasy prohráli a před vlastním publikem se chtěli rehabilitovat. Hosté po sestupu z I.A třídy body nesbírají, jen tři je přikovali na předposlední místo v tabulce.

Úvod utkání byl vyrovnaný, Šenov chtěl hrát fotbal a dostával se do šancí. Domácí podržel brankář Koželuh. Zlomový okamžik přišel po půl hodině hry. Hostovice dostaly výhodu pokutového kopu, ten však Popescu díky zákroku Tesaře neproměnil. Jenže o chvilku později se domácí přeci jen dočkali. Na přetažený centr si naběhl obránce Tomáš Mohaupt a překonal jinak dobře chytající Tesařeho.

Do poločasu pak bylo v Hostovicích ještě veseleji. Mohla zato 35. minuta, ve které Štolba proměnil druhou penaltu, která byla proti hostům odpískána.
 

Utkání se pouze dohrávalo
Po změně stran už působily Hostovice jistějším dojmem, jejich cílem bylo udržet si dvoubrankový náskok. Velký Šenov se snažil, ale kontaktní branka nepřišla. Definitivně pak rozhodla 75. minutě, kdy na 3:0 zvýšil Tomáš Štorc.

Jan Koželuh pak přišel o čisté konto v 89. minutě, kdy ho překonal René Bílý. Byla to však jen malá kaňka na domácím vítězství.

V dalším kole jedou Hostovice do Heřmanova, Velký Šenov hraje v Benešově.
 

Ohlasy k zápasu

SK Pronako Hostovice
Roman Löffler, vedoucí SK Hostovice:
"Celkově to byl vyrovnanější zápas. Ale my jsme přeci jen byli o chlup lepší. Velký Šenov přijel hrát fotbal a do první branky docela zatápěl. My už chtěli zase vyhrát, rozhodlo domácí prostředí, přišlo hodně diváků. Ta výhra je ale nakonec zasloužená."

 

Sestavy

SK Pronako Hostovice
J. Koželuh - M. Křesánek (71. D. Veselý) , J. Dvořák, F. Harciník (46. N. Suchánek) , T. Mohaupt - J. Štolba, J. Langer (88. N. Šabani) , T. Štorc (77. M. Kodat) , A. Černohorský - M. Tovara, C. Popescu (54. L. Slavíček)

SK Velký Šenov
J. Tesař - J. Petružálek, M. Kozák, R. Vichterey, J. Vebr (73. R. Bílý) , J. Bálek, R. Podhora, K. Malý, R. Smejkal (67. J. Pánik) , T. Rubanický, J. Miko (56. L. Fučík)

Branky: 32. T. Mohaupt , 35. J. Štolba (p.) , 75. T. Štorc - 89. R. Bílý
ŽK: 63. T. Štorc - 24. J. Vebr , 36. J. Tesař , 45. R. Vichterey , 86. J. Petružálek
Hráči zápasu: T. Mohaupt
Počet diváků: 70
Rozhodčí: Hynek Jan - ČÁKA Jindřich, ČERNÝ Petr

 

Zdroj: www.fotbalunas.cz

Zpět