Union Děčín - Hostovice

30.09.2019 11:01

FESTIVAL NEPROMĚNĚNÝCH ŠANCÍ

V rámci 6.kola 1.B třídy jsme zavítali na hřiště TJ Unionu Děčín. Začátek zápasu byl z naši strany katastrofální. Prvních 20 minut bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to to domácí, kteří si do 20 minuty vypracovali dvougólové vedení... Poté se zmátořilo i naše mužstvo a začlo vládnout na děčínském hřišti. Odměnou nám bylo snížení ve 31.minutě kdy se prosadil Veselý. I poté jsme zatlačili Union, ale ne a ne se prosadit. Ba naopak po rychlém brejku zvýšil Union na 3:1. Konec poločasu byl divoký a nervy v něm neudržel Vondruška, který dostal červenou kartu.
Druhý poločas jsme i v 10 začali náporem, který jsme potvrdili vstřelením kontaktní branky na 3:2. Zasloužil se o to v 54.minutě náš kapitán Langer. I nadále jsme vládli na hřišti a Union jsme nepustili na naši půlku. V 58.minutě jsme po faulu na Štolbu zahrávali pokutový kop, který neproměnil Doubek. Poté pokračovalo naše obléhání branky Unionu, ale ne a ne dát kýžený gól na 3:3. Místo toho jsme předváděli FESTIVAL NEPROMĚNĚNÝCH ŠANCÍ.

Trenér Löffler ale je na své svěřence pyšný:,,I přes prohru musím celý mančaft dnes pochválit. I přesto, že jsme celý druhý poločas hráli v 10, tak jsme byli jednoznačně lepším týmem a Union jsme celých 45 minut nepustili z vlastní půlky. Kluky chválím za to, jak se semkli a bojovali celý druhý poločas. Doslova ho odjezdily po prdeli. Bohužel se dnes od nás odvrátilo štěstí a kdybychom pokračovali dalších 90 minut tak góla nedáme.”