Hostovice - Velemín

Co napsat k danému zápasu? Jedním slovem KATASTROFA. Je to už vážně k zamyšlení, kolik se nás sejde. Hrát druhý zápas v přípravě v sestavě deseti hráčů, to už je opravdu moc. Každý takový zápas stojí klub Kč 1 000,--, nemluvě o dobrovolném praní dresů po zápasech. (Beran, Černohorský, Štěpánek, Touš, Meluzín - kluci Vám díky). Omluvitelná je samozřejmě nemoc či rodinné záležitosti, ale v poslední době se jedná stále o ty stejné hráče. Proč mají dobří hráči jako Kuba, Pepa, Melda, Míra, Honza, Martin a Pavel doplácet na nezodpovědnost druhých.

Buď chceme hrát kvalitní fotbal nebo se na to můžeme všichni do jednoho vykašlat. Myslím, že celý realizační tým dělá pro hostovický fotbal dost a snaží se vyjít vstříc všem za každých okolností. Tudíž bychom od Vás všech čekali i zpětnou vazbu, chuť hrát a vyhrávat.

Konečný výsledek:    2:4    Branky: Shorný, Zeman

Omluveni:    Pitel, Tipta, Steklý, Černohorský, Tovara, Dvořák, Hodek, Síkora